Loading...
Model: M43825
Brand: REEBOK
269,00 PLN

Oferujemy Państwu nowe, oryginalne, męskie buty marki REEBOK. Model ONE CUSHION 2.0 TR wykonany w technologii FOAMFUSION (opis systemu poniżej) to szczyt komfortu. Złożony jest z trzech rodzajów pianek imitujących ruch stopy, zwiększających wydajność. Firma Reebok postawiła na bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Komfort użytkowania gwarantowany jest poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
Buty na całej długości sznurowane. Cholewka bezszwowa, wykonana z siateczki, zapewnia doskonałą wentylację. Stopa pozostaje wewnątrz obuwia w idealnych warunkach, swobodnie oddycha i nie poci się. Elastyczność pozwala na płynniejsze ruchy podczas biegu. Wysoce odporna na ścieranie zewnętrzna podeszwa wykonana jest z gumy węglowej zapewniającej długą żywotność produktu. Trzy pianki w podeszwie o różnej gęstości działają amortyzująco podczas uderzenia stopy o podłoże a także wpływają na dynamiczne odbicie stopy od podłoża w ostatniej fazie kroku.
Doskonałe zarówno do treningu jak i użytku codziennego. Świetnie sprawdzają się na twardych nawierzchniach asfaltowych. Oferowane przez nas obuwie wykonane jest bardzo starannie z wysokiej jakości materiału oraz z dbałością o szczegóły. Prezentowany produkt posiada komplet metek producenta, wysyłany jest w oryginalnym opakowaniu.


Cholewka: materiał syntetyczny

Rodzaj wnętrza: materiał tekstylny

Typ podeszwy: guma

Rodzaj zapięcia: sznurowane


FOAMFUSION

To technologia przeznaczona dla biegaczy o stopie neutralnej, charakteryzująca się połączeniem dwóch lub trzech rodzajów pianki o różnej gęstości. W przedniej części obuwia stosuje się piankę R52 zapewniającą optymalne wybicie, w środkowej części piankę T48 poprawiającą stabilizację, natomiast w tylnej części piankę C43 odpowiedzialną za amortyzację. Takie połączenie zapewnia bardzo lekki i naturalny proces przetaczania, co sprawia, że bieganie staje się jeszcze większą przyjemnością, równocześnie poprawiając rezultaty.